Tüm hakları www.gymgo.com.tr'ye aittir. © 2016

Gymgo Franchising

Franchising Başvuru Formu

Gymgo, 1 yaştan 9 yaşa kadar çocukların, eğlenceli sportif içeriklerle fiziksel ve bilişsel gelişimine katkı sağlayan programlar sunan oyun odaklı bir fiziksel aktivite merkezidir. Gymgo merkezlerinde, hareket ve oyun üzerine  kurulu programlar ile çocuklar erken yaşta fiziksel aktivite ile barışık bir hayatın temelini atar. Hareket temelli derslerin yanında oyun grupları, atölye çalışmaları ve çok özel doğumgünü partileri ile de çocuklara kaliteli ve eğlenceli bir Dünya sunar.

 

Gymgo merkezlerinde şu hizmetler sunulmaktadır:

 

-1-9 yaş arası çocuklara oyun odaklı fiziksel aktivite programları,

-9-36 ay arası çocuklara oyun grupları,  

-Atölye çalışmaları,

-Doğumgünü kutlamaları &parti organizasyoları,

-Çocuğu Saatlik Bırakma hizmeti (Drop-off),

-Yaz okulu programları,

-Oyuncak satışı,

-Cafe hizmeti.

 

Çocukları seviyor, onlarla vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız ve bu saydığımız hizmetler ilginizi çekiyorsa sizi GymGo ailesinin yeni üyesi olmaya davet ediyoruz.

 

Neden Gymgo Şubesi Olmalıyım?

 

- Günümüzde güvenli oyun yerlerinin azalması, bilgisayar oyunlarının yarattığı bağımlılık gibi bir çok neden çocukları daha hareketsiz bir yaşama doğru itmektedir. Gymgo sunduğu hizmetlerle çocukların daha aktif olmasını sağlayarak günümüzün önemli bir ihtiyacına çözüm sunmaktadır. Ebeveynlerde de çocuk gelişiminde fiziksel aktivitenin önemi konusunda bilinçlenmenin artmasıyla Gymgo merkezi açmak için doğru bir zamandayız.

- Çocuk gelişiminin bir parçası olmak heyecan verici bir süreç olmakla beraber ciddi bir iştir. Biz, bu ciddiyetin farkında olarak Gymgo merkezlerinde çocuklara sunulan hizmetlerin içeriklerinin tasarlanması için profesyoneller ile çalışıyoruz. Etkinlik içeriklerimiz alanında uzman öğretim üyelerinin yer aldığı bir akademik kurul tarafından hazırlanmaktadır. (Akademik kurulumuz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz).  Şubelerimizde de uzmanlar tarafından hazırlanmış bu güvenilir içeriği merkezlerinde uygulaması için sunuyoruz. Böylece şubelerimiz ek bir çaba harcamadan Gymgo yıllık etkinlik takvimi yönergelerini takip ederek ilk günden itibaren profesyonel bir şekilde faaliyetlerine başlıyorlar.

 

- İşletme yönetimi konusunda tecrübeye sahip olmasanız bile Gymgo merkezi tarafından size sunulacak profesyonel bir sistem, size ve ekibinize sağlayacağımız eğitimler, danışmanlık desteğimiz ile ilk günden itibaren işletmenizi yönetmeye hazır hale geleceksiniz.

- Gymgo Şubesi olmaya karar verdiğinizde size ahahtar teslim bir çözüm sunuyoruz. Sizin tek yapmanız gereken uygun bir mekan bulmak ve işletmenizi faaliyete başlatmak için resmi işlemleri tamamlamak. Mekanınızın Gymgo standartlarına göre mimari projelendirilmesi, tadilat ve dekorasyonunun yapılması, ekipmanlarınızın tedariği, işletme operasyon sisteminizin kurulması, personel seçimi ve eğitimini biz sağlarız.

 

- İşletmenizi açtıktan sonra, yıl boyunca size süpervizorlük sağlayarak işletmenizin başarıya ulaşması için operasyonel desteğimizi sürdürürüz.

 

- Şubelerimizin rekabette zorlanmamaları için münsahır bölgeler belirledik, bir şubemizin faaliyete geçtiği münhasır bölge içinde yeni bir Gymgo etkinlik merkezinin açılmasına onay vermemekteyiz.

 

Kimler Gymgo Şubesi Açabilir?

 

Gymgo şubesi açacak kişinin çocuk gelişimi, spor veya eğitim alanında eğitim görmüş veya bu alanlarda tecrübeli olması gerekmemektedir.  Çocuklarla vakit geçirmekten hoşlanan,  çocukların hayatını olumlu etkileyecek bir sürecin parçası olma heyecanına sahip, çocuk gelişimi ve spora ilgi duyan, çözüm odaklı,  öğrenmeyi seven ve günlük operasyonlarla bizzat ilgilenebilecek bir girişimciyseniz bize başvurabilirsiniz.

Başvurularınızı şubelik talep formu doldurarak yapabilirsiniz. Formu doldurup göndermenizi takiben en kısa zamanda ön görüşme için sizinle irtibata geçeceğiz.

 

Şubelik Ücretleri Nedir?

 

Gymgo, size anahtar teslim bir işletme sunmaktadır. Şubelik giriş ücreti Gymgo marka kullanım bedeli, mekanın işletmeye açılması için tüm tadilat ve dekorasyon işlemlerini, ekipman ve mobilya tedariğini, 1 yıllık program içeriğini, personel seçimi/eğitimi ve işletme sisteminin kurulması için size sunacağımız danışmanlığı içermektedir. Giriş ücreti, mekanın büyüklüğüne, inşaai durumuna göre değişmektedir. Farklı metrekare büyüklüklerine ve alt yapıya göre giriş ücretleri standardize edilmiştir.  Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Şubelik giriş ücretinin yanında, açılıştan 2 ay sonra her ay, aylık cironun %5’i  (kdv hariç ciro) şubelik ücreti olarak talep edilir.

Şubelik süresi boyunca her yıl yıl program içeriğinin güncellenmesi ve eğitimcilerin eğitilmesi için de şubelerimizden 2000 USD katkı payı talep edilmektedir.

 

Şubelik Ücretine Hangi Hizmetler Dahildir?

 

- Gymgo markası kullanım hakkı

- Gelir ve Gider fizibilite hesaplaması

- Mekanın uygunluğu ile ilgili danışmanlık

- Mimari projenin çizilmesi

- Mekanın inşaat tadilatının ve dekorasyonun mimari projeye göre uygulanması

- Etkinlik içerikleri dökümanlarının ve yıllık takvimin paylaşımı

- Gymgo ekipmanlarının temini

- Personel seçimi

- Açılış öncesi personel hizmet içi eğitimi

- Personel güncelleme eğitimleri

- Pazarlama-tanıtım çalışmalarında danışmanlık

- Müşteri-üyelik takip sisteminin kurulması

- Resmi işlemlerde danışmanlık,

- İşletme için kurumsal kimlik çalışması (işletmeye özel kurumsal malzemelerin tasarlanması)

- Gymgo web sitesine şube bilgilerinin eklenmesi

- Kurucular için yılda bir kez workshop çalışması

- Gizli müşteri çalışmaları ile işletmenin denetlenmesi ve aksiyon önerilerinin paylaşılması

- Her an size yardıma hazır olan profesyonel destek

 

Sıklıkla Sorulan Sorular

 

Sözleşme süresi nedir?

 

Sözleşme süresi 5 yıllıktır. Sözleşme bittikten sonra karşılıklı değerlendirme yapılıp uzatılıp uzatılmamasına karar verilir.

 

Sözleşme yenilirse şubelik giriş ücreti tekrar talep edilir mi?

 

Sözleşme yenilemelerinde şubelik giriş ücreti tekrar talep edilmez.

 

İşletmenin faaliyete geçeceği mekanın standartları nedir?

 

Mekanın minimum 200 m2 kapalı alan, 30 m2  açık alana sahip olması gerekmektir. Alışveriş Merkezi içinde bir mekan ise açık alan şartı bulunmamaktadır. Tavan yüksekliği minimum 3,5 m olmalı, geçişleri engelleyecek kolonlar bulunmamalıdır. Ebeveynler için uygun bir park alanı olmalıdır.  Mekanın bulunduğu binanın dış cephe görünümü GymGo standartlarına uygun olmalıdır.

 

İşletmemde vereceğim hizmeterin ücreti nasıl belirlenir?

 

Ücretler, işletmenin bulunduğu bölgenin ekonomik özelliğine göre GymGo Merkezi tarafından belirlenmektedir.

 

İşletmemi açacağım bölge ile ilgili kriterler var mı?

 

GymGo, çocuğun spora ilgisinin erken yaşta kazandırılmasının önemi konusunda bilinçli olan  ve bunu sağlayabilecek ekonomik özgürlükte olan ebeveynler ve çocuklarını hedeflemektedir. Bu hedef kitle özelliğindeki ebevenlerin yoğun olduğu bölgeler için şubelik verilmektedir.

 

Kaç personel istihdam etmeliyim?

 

Lokasyonun potansiyeline, mekanın büyüklüğüne göre değişmektedir.

GÖNDER TEMİZLE